Citi Handlowy - Inwestowanie - Produkty inwestycyjne

Fundusze inwestycyjne

Wszechstronną ofertę funduszy inwestycyjnych skonstruowaliśmy w oparciu o najwyższe światowe standardy zarządzania aktywami. Umożliwiamy Ci dostęp do ponad 150 funduszy lokalnych i zagranicznych z portfela najbardziej prestiżowych towarzystw funduszy inwestycyjnych.

Dowiedz się więcej

Plany Systematycznego Inwestowania

Systematyczne inwestowanie niewielkich kwot pomoże Ci zadbać o przyszłość Twoją i Twoich najbliższych, a także umożliwi realizację życiowych planów, takich jak zakup domu, edukacja dzieci czy wymarzona podróż.

Dowiedz się więcej
Obligacje

Nieograniczone możliwości inwestowania

Obligacje to inwestycja, która oferuje określoną stopę oprocentowania w postaci odsetek, płatnych w wybranej walucie. Wybierasz spośród bogatej oferty obligacji skarbowych oraz korporacyjnych i tworzysz portfel dostosowany do Twoich potrzeb.

Dowiedz się więcej
Obligacje strukturyzowane

Inwestycje w różne klasy aktywów, o różnym poziomie ryzyka i stopie zwrotu.

Obligacje strukturyzowane to dłużne papiery wartościowe emitenta, z których zwrot powiązany jest z zachowaniem wybranego wskaźnika rynkowego albo koszyka wskaźników rynkowych, dzięki którym nabywca może zdywersyfikować swój portfel inwestycyjny przez wybranie strategii powiązanej z rynkiem akcji, surowców, pieniężnym lub walutowym.

Dowiedz się więcej
Inwestycje dwuwalutowe

Powód, dla którego warto inwestować w waluty

Jeżeli posiadasz środki w różnych walutach i jesteś gotowy zaakceptować ryzyko walutowe w zamian za możliwość osiągnięcia potencjalnie wysokiego zysku - sprawdź Inwestycję Dwuwalutową.

Dowiedz się więcej
Indywidualne konto emerytalne

Wyższy standard życia na emeryturze

Komfortowe rozwiązanie, które pozwoli Ci na zapewnienie sobie oczekiwanego standardu życia w późniejszych latach. Oszczędzasz środki, które są inwestowane zgodnie z Twoją indywidualną strategią opartą na dostępnych funduszach Legg Mason TFI S.A.

Dowiedz się więcej

Ubezpieczenia inwestycyjne

Rozwiązanie, które umożliwia Klientom inwestowanie kapitału przy jednoczesnym zapewnieniu ochrony ubezpieczeniowej na życie.

Dowiedz się więcej
Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.