Citi Handlowy - Karty Kredytowe - Dodatkowe środki spoza limitu z karty
  • Dodatkowa gotówka na Twoim koncie nawet w jeden dzień.
  • Minimalna kwota przelewu to 1000 zł.
  • Dostosowujesz liczbę rat do swoich możliwości, do wyboru masz nawet 60 miesięcznych rat!
  • Łatwa spłata w równych miesięcznych ratach.

Aby wykonać przelew i rozłożyć tę transakcję na raty wystarczy zalogować się do Citibank Online, wybrać "Sklep" i wybrać dostępną ofertę:

  • Wskazujesz kwotę, jaką chcesz przelać na konto (minimalna kwota wynosi 1000 zł),
  • Ustalasz liczbę rat,
  • Zostaniesz poinformowany o wysokości Twojej miesięcznej płatności, oprocentowaniu oraz prowizji za rozłożenie przelewu na raty.

Dokumenty

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania.

Odsetki w pierwszej racie kredytu naliczane są od momentu rozłożenia transakcji na raty do daty wystawienia najbliższego wyciągu. W związku z tym wysokość pierwszej raty może być niższa. Odsetki w kolejnych ratach naliczane są za okresy miesięczne między datami wystawienia kolejnych wyciągów.

Oprocentowanie dla Dodatkowego Limitu Kredytu stanowi równowartość czterokrotności stopy lombardowej Narodowego Banku Polskiego ustalonej przez Radę Polityki Pieniężnej, publikowanej przez Narodowy Bank Polski. Oprocentowanie zmienne niesie ze sobą ryzyko zmiany, w tym wzrostu kosztów obsługi kredytu, będącego skutkiem zmiany poziomu stopy lombardowej. Informacje na temat wysokości stopy lombardowej dostępne są w ogólnopolskiej prasie codziennej oraz w wybranych serwisach internetowych o tematyce finansowej.

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.