Citi Handlowy - Karty Kredytowe - Gotówka z limitu karty

Natychmiastowy przelew

Przelew z limitu karty na dowolne konto jest natychmiastowy. Wystarczy zalogować się do Citibank Online.

Komfortowe raty

Sam wybierz kwotę, którą w ramach dostępnego na karcie limitu chcesz przelać na konto. Minimalna kwota to 500 zł. Spłatę przelewu rozłóż na wybraną przez siebie liczbę rat.

Długi okres kredytowania

Sam dostosowujesz liczbę rat do swoich możliwości. Do wyboru masz od 6 nawet do 60 rat!

Żadnych formalności

Nie wymagamy żadnych zaświadczeń o dochodach.

Aby wykonać przelew i rozłożyć tę transakcję na raty wystarczy zalogować się do Citibank Online, wybrać "Sklep" i wybrać dostępną ofertę:

  • Wskazujesz kwotę, jaka chcesz przelać na konto (minimalna kwota wynosi 500 zł),
  • Ustalasz liczbę rat,
  • Zostaniesz poinformowany o wysokości Twojej miesięcznej płatności, oprocentowaniu oraz prowizji za rozłożenie przelewu na raty.

Dokumenty

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 12,65% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8700 zł, całkowita kwota do zapłaty 9274,42 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 574,42 zł (w tym opłata roczna za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 96 zł, odsetki 478,42 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 772,87 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 01/03/2017 na reprezentatywnym przykładzie.

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.