Jak używać Karty Kredytowej?

Poznaj zasady działania i obsługi Twojej Karty Kredytowej

Korzystaj z wygodnego kredytu nie płacąc odsetek od transakcji bezgotówkowych do 56 dni.
Buduj pozytywną historię Klienta, spłacając w terminie zadłużenie podane na wyciągu, co najmniej kwotę minimalną.
Płać szybko i wygodnie za zakupy dzięki funckjonalności zbliżeniowej na swojej karcie.
W każdej chwili możesz przelać środki z rachunku karty kredytowej na dowolny rachunek i rozłożyć je na wygodne do spłaty raty.

Bezpieczniejsze transakcje

Poznaj rozwiązania, które zwiększają bezpieczeństwo transakcji kartą.

Bezpieczeństwo 3D SECURE

Verified by Visa/MasterCard Secure code są dodatkowymi zabezpieczeniami autoryzacji transakcji online. Dokonując transakcji Klient proszony jest o podanie hasła wysyłanego na wskazany numer telefonu.

EMV chip

Karta ma wbudowany mikroprocesor. Wszystkie transakcje stykowe oraz zbliżeniowe powyżej 50 zł w punktach autoryzujesz poprzez wpisanie unikalnego kodu PIN.

CitiAlerts

CitiAlerts to nowoczesna usługa, która pozwala śledzić dokonane transakcje za pomocą wiadomości SMS lub e-mail, ale również przypomni o terminie spłaty zadłuzenia. Sprawdz co jeszcze zyskujesz dzieki usłudze tutaj

Dodatkowa ochrona

Ubezpieczenie zapewniające posiadaczom kart dodatkową ochronę w różnych sytuacjach związanych z podróżą i zakupami. Dowiedz się wiecej

Podejrzane transakcje

System wykrywania podejrzanych transakcji – dzięki temu unikalnemu narzędziu jesteśmy w stanie zidentyfikować wszelkie podejrzane transakcje, a następnie zweryfikować je z Tobą..

Usługa Chargeback

Jeżeli zapłaciłes kartą za usługę, która nie została zrealizowana możesz zgłosić to do banku, który w Twoim imieniu ubiegać się będzie o zwrot kosztów usługi.

Podstawowe zasady bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twoich środków zależy również od Ciebie. Pamiętaj o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Nie ujawniaj nikomu numerów kart i kodów oraz ich nie zapisuj.
Nie przechowuj kodów dostępu w plikach zapisanych w Twoim komputerze.
Nie przechowuj numeru PIN, E-PIN oraz CitiPhone PIN z numerem karty.
Nie ujawniaj nikomu danych z Twojej Kary Kredytowej, takich jak: data ważności i ostatnie 3 cyfry numeru podanego na odwrocie karty.
W przypadku korzystania z usług smsowych zawsze sprawdzaj czy końcówka numeru konta odbiorcy przelewu zgadza się z końcówką numeru konta zawartą w SMS-ie aktywującym odbiorcę.
Zanim użyjesz swojego PINu, E-PINu lub CitiPhone PINu, upewnij się, że nikt ich nie pozna.
Pamiętaj, aby Twoje hasła i kody dostępu były trudne do odgadnięcia (np. nie używaj daty urodzin).
Sprawdź naszą porównywarkę kart i zobacz, która karta kredytowa Citi Handlowy najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Sprawdź.

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy prostą instrukcję obsługi Twojej karty kredytowej w Citibank Online. Sprawdź teraz

Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.