Bezpieczeństwo

Karta Dodatkowa daje bezpieczeństwo finansowe Twoim bliskim. Posiadacz Karty Dodatkowej korzysta z udostępnionych przez Ciebie środków finansowych.

Wygoda

Karta Dodatkowa pozwala korzystać z przywilejów posiadacza Karty Kredytowej Citibank.

Kontrola

Sam określasz limit środków na Karcie Dodatkowej. Ponadto transakcje dokonane Kartą Dodatkową będą widoczne na Twoim wyciągu. Karta Dodatkowa może być również wydana dla Twoich dzieci w wieku od 13 do 18 lat.

Zamów Kartę Dodatkową bez opłaty rocznej za wydanie i możliwość korzystania na zawsze (nie dotyczy Ultime). Wystarczy, że zostawisz swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

Wnioskuj o Kartę Dodatkową

(Wszystkie pola są wymagane, jeśli nie jest to wskazane inaczej)

Ważne informacje

  • Karta Dodatkowa nie jest kartą z dodatkowym limitem środków finansowych. Posiadacz Karty Głównej jest odpowiedzialny finansowo za wszystkie transakcje dokonane przez Użytkownika Karty Dodatkowej.
  • Wniosek o wydanie Karty Dodatkowej może być przyjęty tylko z inicjatywy Posiadacza Karty Głównej. Kartę Dodatkową dla dziecka może zamówić tylko rodzic lub opiekun prawny dziecka

Dokumenty

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8700 zł, całkowita kwota do zapłaty 9178,42 zł. zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 478,42 zł. (w tym opłata roczna za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł, odsetki 478,42 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 764,87 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01/03/2017 na reprezentatywnym przykładzie.

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.