Citi Handlowy - Karty Kredytowe - Usługi i produkty

Karta Dodatkowa

Karta Dodatkowa dla najbliższych wydawana jest do głównej Karty Kredytowej, dzięki czemu dowolna wskazana przez Ciebie osoba może korzystać z wyjątkowych przywilejów karty.

Dowiedz się więcej

Ubezpieczenia Kart Kredytowych Credit Shield Standard lub Premium

Karta Kredytowa Citibank zapewnia nie tylko wysoki limit kredytu i największy w Polsce Program rabatowy, ale również ochronę dla Klientów, którzy zdecydują się na zawarcie Umowy Ubezpieczenia.

Dowiedz się więcej

Naklejka zbliżeniowa Pay Pass

Posiadacze karty Citibank World Elite MasterCard Ultime mogą korzystać z usług organizacyjno-rezerwacyjnych. Aby skorzystać z Concierge wystarczy telefon do CitiPhone. Rozmowa zostanie przełączona do Serwisu Concierge kart World Elite MasterCard, który przejmie szczegóły zamówienia oraz poinformuje o koszcie jego realizacji. Koszt zamówionego towaru lub usługi obciąża rachunek karty Ultime.

Dowiedz się więcej

CitiAlerts

CitiAlerts to nowoczesna usługa, stworzona z myślą o bezpieczeństwie wykonywanych przez Ciebie transakcji i lepszej kontroli nad Twoimi finansami.

Dowiedz się więcej

Komfortowe raty

Plan Spłat Ratalnych Komfort pozwala na rozłożenie spłaty transakcji powyżej 500 zł na równe miesięczne raty.

Dowiedz się więcej
Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.