Codzienne finanse

Codzienne finanse za 0 zł

  • 0 zł za konto osobiste, walutowe i firmowe.
  • 0 zł za transakcje w PLN, USD, GBP, EUR – brak kosztów przewalutowania.
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów wszystkich sieci w Polsce.
  • 0 zł za szybkie wpłaty na konto w sieci wpłatomatów Euronet.
Dowiedz się więcej
Bankowość Citi Priority

Bankowość Citi Priority

Citi Priority to kompleksowa oferta bankowa skierowana do aktywnych i wymagających Klientów, którzy oczekują nowoczesnych produktów i rozwiązań bankowych dostępnych 24/7 na całym świecie oraz priorytetowej obsługi. To idealna propozycja dla osób, które szukają banku dostosowującego się do zmieniających się potrzeb Klientów i otaczającego nas świata.

Dowiedz się więcej
Wszędzie gdzie jesteś, jesteś Klientem Citi

Wszędzie gdzie jesteś, jesteś Klientem Citi

Dzięki globalnej obecności Citi dla naszych Klientów bankowość przestaje mieć granice. Nieważne, czy podróżujesz służbowo, czy wyjeżdżasz na wakacje, przeprowadzasz się za granicę, czy chcesz inwestować na światowych rynkach - wszędzie jesteś naszym Klientem. Na całym świecie.

Dowiedz się więcej
Twój bank zawsze pod ręką

Twój bank zawsze pod ręką

W Citi Priority to Ty wybierasz sposób kontaktu z bankiem. Nieważne gdzie jesteś i która jest godzina - masz do dyspozycji szereg intuicyjnych i nowoczesnych rozwiązań, zapewniających priorytetową obsługę i łatwą aktywację produktów i usług.

Dowiedz się więcej

Citi Priority

Poznaj bankowość Citi Priority

Bankowość Citi Priority dla aktywnych i wymagających Klientów, którzy oczekują nowoczesnych produktów i rozwiązań bankowych dostępnych 24/7 na całym świecie oraz priorytetowej obsługi.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania o ofertę lub chcesz zostać Klientem Citi Priority możesz zrobić to tutaj.

Aby nie płacić za prowadzenie konta wystarczy spełnić jeden z dwóch warunków:

Utrzymuj średnie saldo środków w wysokości min. 30 000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach), lub zasilaj konto wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości min. 5 000 zł miesięcznie i posiadaj min. jeden wybrany produkt kredytowy (karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny).

Poleć konto Citi Priority a możesz otrzymać premię 150 PLN! Sprawdź szczegóły

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.