Citi Priority

Konto bez granic

Dzięki globalnej obecności Citi dla naszych Klientów bankowość przestaje mieć granice.

Bezpłatne Konta walutowe

W ramach konta osobistego możesz otworzyć bezpłatne konta walutowe w EUR, USD, GBP i CHF. Konto walutowe możesz otworzyć samodzielnie jednym kliknięciem w Citibank Online.

Wypłaty gotówki za granicą bez prowizji

Pamiętaj, że za wypłatę środków z dowolnego bankomatu na świecie nie zapłacisz prowizji. To duża wygoda – nie trzeba szukać bankomatu Citi ani martwić się o dodatkowe koszty.

Brak kosztów przewalutowania

Przebywając za granicą możesz płacić za zakupy i wypłacać gotówkę bez kosztów przewalutowania - wystarczy podłączyć kartę do rachunku walutowego w EUR, USD lub GBP.

Awaryjna Wypłata gotówki za granicą

Jeśli podczas wyjazdu stracisz gotówkę i karty płatnicze w dowolnym oddziale Citi możesz wypłacić gotówkę z Twojego konta.

Aby nie płacić za prowadzenie konta wystarczy spełnić jeden z dwóch warunków:

Utrzymuj średnie saldo środków w wysokości min. 30 000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach),

lub

zasilaj konto wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości min. 5 000 zł miesięcznie i posiadaj min. jeden wybrany produkt kredytowy
(karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny).

Poleć konto Citi Priority a możesz otrzymać premię 100 PLN! Sprawdź szczegóły

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.