Hotele

10% zniżki z Kartą Stałego Klienta firmy Wolw-Pol Sp. z o.o., wydawaną po okazaniu karty World Elite Debit MasterCard.

Oferta dostępna w wybranych hotelach

Restauracje

10% zniżki z Kartą Stałego Klienta firmy Wolw-Pol Sp. z o.o., wydawaną po okazaniu karty World Elite Debit MasterCard.

Oferta dostępna w wybranych restauracjach

Sommelier services Grand Cru

Przywileje dla posiadaczy karty World Elite Debit MasterCard:

  • doradztwo sommeliera w zakresie wyboru pojedynczych win, jak również w budowaniu prywatnej piwnicy win po złożeniu zapytania przez CitiPhone Citigold Private Client (w godzinach 7.00-22.00)
  • 29% rabatu od ceny regularnej na wina przy płatnościach kartą World Elite Debit MasterCard w sklepie internetowym www.dobrewina.pl ( kod CPC15) oraz w sklepach stacjonarnych

New Body Clinic

20 % zniżki po okazaniu karty World Elite Debit MasterCard.

Salon New Body Clinic
ul. Duchnicka 3
Warszawa

Premium Yachting

Charter luksusowych jachtów na basenach wód europejskich.

Szczegóły i aktualna oferta dostępna po złożeniu zapytania przez CitiPhone Citigold Private Client (w godzinach 7.00-22.00).

Gringo Travel

Wyprawy z Wojciechem Cejrowskim w nieznane zakątki świata. Klienci Citigold Private Client otrzymują rabat w wysokości 6% od ceny wycieczek i wyjazdów oferowanych w ramach stałej oferty biura (rabat nie obejmuje biletów lotniczych).

Możliwość organizacji indywidualnej wyprawy(spoza stałej oferty biura), po złożeniu zapytania przez CitiPhone Citigold Private Client (w godzinach 7.00-22.00).

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.