Nie mam konta za granicą

Pomożemy Ci w otwarciu konta za granicą
  • Jeżeli wyjeżdżasz i jesteś nierezydentem w kraju, w którym chcesz otworzyć konto (dotyczy UK, USA);
  • Jeżeli wyjeżdżasz i jesteś rezydentem w kraju, w którym chcesz otworzyć konto (Argentyna, Bahrajn, Chiny, Filipiny, Hong Kong, Indie, Indonezja, Kolumbia, Korea, Malezja, Meksyk, Rosja, Singapur, Tajlandia, Tajwan, USA, Wenezuela, Wielka Brytania, Wietnam, Zjednoczone Emiraty Arabskie).
Skontaktuj się z nami

Nie mam konta w Polsce

Pomożemy Ci w otwarciu konta jeszcze zanim, przeprowadzisz się do Polski. Powiemy, jakie dokumenty musisz wypełnić i umówimy spotkanie z doradcą Citigold.

Skontaktuj się z nami

Konta walutowe

W ramach konta osobistego Citi Priority, Citigold lub Citigold Private Client, możesz otworzyć konta walutowe w EUR, USD, GBP i CHF. Konto walutowe możesz otworzyć samodzielnie jednym kliknięciem w Citibank Online.

Wypłaty gotówki za granicą

Za wypłatę środków z dowolnego bankomatu na świecie nie zapłacisz prowizji Citi Handlowy. To duża wygoda – nie trzeba szukać bankomatu Citi ani martwić się o dodatkowe koszty. Możesz też uniknąć kosztów przewalutowania podłączając kartę debetową do odpowiedniego konta walutowego. Zrobisz to on-line!

Citibank Global Transfers

Dzięki usłudze Citibank Global Transfers możesz zlecać i otrzymywać natychmiastowe przelewy między kontami w Citi Handlowy w Polsce a kontami w Citi za granicą.

Globalny dostęp

Zarządzaj finansami z dowolnego miejsca na świecie przez Citibank Online lub Citi Mobile. Z ponad 20,000 bankomatami i 4,000 oddziałami w 42 krajach na świecie, gdziekolwiek będziesz, zawsze będziemy w stanie pomóc w Twoich finansach.

Bankowość elektroniczna i mobilna

Gdziekolwiek jesteś, zawsze, na dowolnym urządzeniu możesz swobodnie zarządzać swoimi finansami. Z nami masz dostęp do swoich finansów:

  • przez telefon komórkowy,
  • za pomocą tabletu,
  • na komputerze.
Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.