Konto osobiste Citigold

Konto najwyższej klasy

To nasza propozycja dla Klientów poszukujących dedykowanej obsługi na najwyższym poziomie. To prestiżowe konto osobiste, w którym prawie wszystkie transakcje realizowane są bezpłatnie online, w oddziale oraz przez CitiPhone. To także możliwość otwarcia bezpłatnych kont walutowych i oszczędnościowych.

Dowiedz się więcej
Produkty inwestycyjne

Nowoczesne rozwiązania umożliwiające realizację planów finansowych

Jako globalny bank zapewniamy możliwość skorzystania z kompleksowej oferty inwestycyjnej w różnych walutach i na różnych rynkach.

Dowiedz się więcej
UBEZPIECZENIA

Ochrona i zabezpieczenie przyszłości

Ubezpieczenia ochronne i oszczędnościowe gwarantują ochronę ubezpieczeniową w przypadku zaistnienia różnych zdarzeń dotyczących zdrowia i życia, a także są formą długoterminowego i regularnego oszczędzania.

Dowiedz się więcej
Rozwiązania walutowe

Wyjątkowe rozwiązania walutowe

Klientom Citigold oferujemy innowacyjne rozwiązania walutowe, w tym wymianę walut z poziomem kursów porównywalnym do kantorów internetowych oraz Inwestycje Dwuwalutowe dostępne przez serwis internetowy Citibank Online.

Dowiedz się więcej
Karty kredytowe

Wybierz kartę, która pasuje do Ciebie

Sprawdź naszą porównywarkę kart i zobacz, która karta kredytowa Citi Handlowy najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Dowiedz się więcej


Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania 10,47%

Przestrzeń dla Twoich marzeń – Produkty Hipoteczne
Produkty kredytowe

Wsparcie w realizacji Twoich planów

Klienci Citigold mają do wyboru rozwiązania kredytowe, dzięki którym realizacja planów a nawet codzienne zakupy mogą być o wiele łatwiejsze.

Dowiedz się więcej
Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.