Citi Handlowy - Firmy

RACHUNEK FIRMOWY CITI PRIORITY OFERTA DLA BIZNESU

0 zł za kartę debetową, przelewy online do ZUS i US oraz prowadzenie rachunku przy wpływach min. 15 tys zł. miesięcznie.

Wypełnij wniosek!

Oferta jest przeznaczona dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, posiadających obywatelstwo polskie lub będących rezydentami, które na dzień rozpoczęcia Oferty nie posiadały już w Banku otwartego Rachunek Bankowy w ofercie dla biznesu. Regulamin

Rachunek firmowy

Rachunki

Rachunek firmowy

Rachunek firmowy jest niezbędnym elementem zarzadzania finansami firmy, umożliwia proste i szybkie dokonywanie rozliczeń zarówno z kontrahentami krajowymi jak i zagranicznymi. Zapoznaj się z różnorodną ofertą i wybierz produkt odpowiedni dla Twojego biznesu.

Dowiedz się więcej

Kredyty

Kredyty firmowe

Wybierz ofertę kredytową dopasowaną do potrzeb Twojej firmy. Szybka decyzja kredytowa czy przyjazny cennik to tylko niektóre z powodów, dla których warto wybrać nasz produkt. Sprawdź, co wyróżnia kredyt Citi Handlowy dla Twojej firmy.

Dowiedz się więcej
Rozwiązania dla Twojej firmy

Pakiety rozwiązań

Rozwiązania dla Twojej firmy

Skorzystaj z pakietu rozwiązań dopasowanych do typu twojej działalności. Niezależnie od tego w jakiej branży prosperujesz, możesz realizować swoje cele wykorzystując modelowe rozwiązania.

Dowiedz się więcej
Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.