Citi Handlowy - Globalna bankowość

Wyjeżdżam za granicę

Nieważne czy wyjeżdżasz za granicę służbowo czy na wakacje. Pracujemy po to, by chwile, które tam spędzisz były jak najprzyjemniejsze. Korzystając z naszych usług wypłacasz gotówkę bez prowizji, korzystasz z bezpłatnych kont walutowych czy rabatów w wielu hotelach czy restauracjach.

Dowiedz się więcej

Inwestuję na światowych rynkach

Chcesz inwestować na rynkach zagranicznych – zasługujesz na bank, który będzie posiadał globalne możliwości. Z nami możesz inwestować za pośrednictwem wielu funduszy inwestycyjnych, korzystać z bezpłatnych kont walutowych czy negocjować kursy wymiany walut.

Dowiedz się więcej

Przeprowadzam się do Polski

Nieważne czy przyjeżdżasz do Polski służbowo czy w celach inwestycyjnych. Jeśli jesteś Klientem Citi, ułatwimy Ci pobyt w naszym kraju pomagając w otwarciu konta w Polsce.

Dowiedz się więcej

Przeprowadzam się za granicę

W Citi rozumiemy jak trudna jest to decyzja. Dzięki naszym produktom i usługom przeprowadzka za granice będzie dużo łatwiejszym wyzwaniem.

Dowiedz się więcej

Zarządzanie kontem za granicą

Mieszkasz za granicą? Pamiętaj że my już tam jesteśmy. Dzięki naszej globalnej sieci oddziałów i wielu usług zarządzanie Twoimi finansami będzie dużo łatwiejsze.

Dowiedz się więcej
Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.