Konta walutowe

W ramach konta osobistego Citi Priority, Citigold lub Citigold Private Client, możesz otworzyć bezpłatne rachunki płatnicze w EUR, USD, GBP i CHF. Konto walutowe możesz otworzyć samodzielnie jednym kliknięciem w usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online.

Wypłaty gotówki za granicą

Pamiętaj, że za wypłatę gotówki z dowolnego bankomatu na świecie nie zapłacisz prowizji. To duża wygoda – nie trzeba szukać bankomatu Citi ani martwić się o dodatkowe koszty.

Płatności za granicą bez przewalutowania

Przebywając za granicą możesz płacić za zakupy i wypłacać gotówkę bez kosztów przewalutowania - wystarczy podłączyć kartę do rachunku walutowego w EUR, USD lub GBP.

Ubezpieczenie podróżne

Ubezpieczenie Świat bez granic zapewni Ci ochronę podczas podróży zarówno w Europie jak i na całym świecie. Zamówisz je w kilku prostych krokach przez Internet.

Awaryjna Wypłata Gotówki – Emergency Cash

Jeśli podczas wyjazdu stracisz gotówkę i karty płatnicze w dowolnym oddziale Citi możesz wypłacić gotówkę z Twojego konta.

Citi World Privileges

Dostęp do Program korzyści w wybranych restauracjach, sklepach czy SPA na całym świecie

Zgubiłeś kartę kredytową?

Jeśli zgubisz swoją kartę weźmiemy odpowiedzialność za transakcje zrealizowane bez PIN’u. Bierzemy pod uwagę transakcje do 72 godzin przed zgłoszeniem - dla kart ze zdjęciem oraz do 48 godzin przed zgłoszeniem - dla kart bez zdjęcia. Wystarczy zadzwonić do CitiPhone.

Konto osobiste

Wybierz konto, które pasuje do Ciebie

Porównaj konta i zobacz, które konto w ofercie Citi Handlowy najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Sprawdź
Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.