Konta walutowe

W ramach konta osobistego możesz otworzyć konta walutowe w EUR, USD, GBP i CHF. Konto walutowe możesz otworzyć samodzielnie jednym kliknięciem w Citibank Online.

Citibank Global Transfers

Dzięki usłudze Citibank Global Transfers możesz zlecać i otrzymywać natychmiastowe przelewy między kontami w Citi Handlowy w Polsce a kontami w Citi za granicą.

Przelewy zagraniczne

Możesz wygodnie przesłać środki do ponad 7000 banków na całym świecie. Wystarczy, że zalogujesz się do Citibank Online lub Citi Mobile. Robiąc przelew z innego kraju na konto w Citi Handlowy pamiętaj o wprowadzeniu poprawnego kodu SWIFT.

Globalny dostęp

Zarządzaj finansami z dowolnego miejsca na świecie przez Citibank Online lub Citi Mobile. Dodatkowo, z ponad 20000 bankomatami i 4000 oddziałami w 42 krajach na świecie, gdziekolwiek będziesz, zawsze będziemy w stanie również osobiście Ci pomóc.

Konto osobiste

Wybierz konto, które pasuje do Ciebie

Porównaj konta i zobacz, które konto w ofercie Citi Handlowy najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Sprawdź
Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.