Konto Citi Priority

Citi Priority to kompleksowa oferta bankowa skierowana do aktywnych i wymagających Klientów, którzy oczekują nowoczesnych produktów i rozwiązań bankowych, dostępnych 24/7, na całym świecie. To idealna propozycja dla osób, które szukają banku dostosowującego się do zmieniających się potrzeb Klientów i otaczającego nas świata.

Dowiedz się więcej

Konto Citigold

Konto Citigold to propozycja dla Klientów poszukujących dedykowanej obsługi na najwyższym poziomie. Klienci z miesięcznym saldem na dowolnych rachunkach w banku minimum 300 000 zł zyskują dostęp do prestiżowych przywilejów oraz wyjątkowej oferty produktów.


Dowiedz się więcej

Konto Citigold Private Client

Citigold Private Client to prestiżowa oferta bankowa, stworzona dla osób poszukujących unikalnego i indywidualnego wsparcia w zakresie zarządzania finansami. Kierujemy ją do Klientów, którzy zdecydują się utrzymać średnie miesięczne saldo na rachunkach w Banku na poziomie minimum 3 mln złotych.

Dowiedz się więcej

Konto Osobiste CitiKonto

Konto Osobiste CitiKonto to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują swobodnego dostępu do swoich finansów.Dowiedz się więcej

Płać wygodnie za codzienne zakupy

Otwierając konto osobiste w Citi Handlowy otrzymasz kartę debetową Mastercard® z funkcjonalnością płatności zbliżeniowych.

Dowiedz się więcej

Oszczędzaj z Citi Handlowy

W Citi Handlowy masz wiele możliwości oszczędzania – Konto SuperOszczędnościowe, Konto Oszczędnościowe, Lokaty terminowe, Internetowa T-Lokata – dostępnych dla posiadaczy Konta Osobistego. Wybierz tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i możliwościom finansowym.

Dowiedz się więcej

Korzystaj z konta za granicą

Jeśli posiadasz konto osobiste w Citi Handlowy, możesz otworzyć dodatkowe konta walutowe w EUR, USD, CHF, GBP oraz korzystać z szerokiej oferty rozwiązań walutowych banku.

Dowiedz się więcej

Profesjonalna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich

Aktywując Pakiet Medyczny do Konta Osobistego, zyskujesz dostęp do lekarzy i badań w prywatnych placówkach medycznych LUX MED. Dodatkowo opieką medyczną możesz objąć trzy bliskie osoby (małżonka, partnera, dzieci).

Dowiedz się więcej
Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.