Rachunki

Rachunek firmowy jest niezbędnym elementem zarzadzania finansami firmy, umożliwia proste i szybkie dokonywanie rozliczeń zarówno z kontrahentami krajowymi jak i zagranicznymi. Zapoznaj się z różnorodną ofertą i wybierz produkt odpowiedni dla Twojego biznesu.

Dowiedz się więcej

Karta Kredytowa Business

Karta Kredytowa Business to najlepsza alternatywa dla gotówki oraz wygodny sposób na finansowanie bieżących potrzeb. Dzięki stałemu dostępowi do środków zyskujesz dodatkową swobodę w prowadzeniu swojej działalności.

Dowiedz się więcej

Finansowanie

Pozyskaj środki na realizację krótko- i długoterminowych celów Twojej firmy. Skorzystaj z oferty umożliwiającej pozyskanie kapitału zarówno na bieżącą działalność jak i na daleko sięgające plany.

Dowiedz się więcej

Gwarancja de minimis

Korzystaj z możliwości zabezpieczenia kredytu inwestycyjnego i obrotowego gwarancjami BGK. Taka forma poręczenia znacznie ułatwia proces udzielenia kredytu oraz zwiększa szanse na pozyskanie finansowania.

Dowiedz się więcej

Oszczędzanie

Korzystaj z posiadanych środków i zarabiaj na oszczędzaniu. Załóż lokatę i pozwól swoim środkom generować dodatkowy przychód.

Dowiedz się więcej

Transakcje walutowe

Współpraca z zagranicznymi kontrahentami wymaga konkretnych rozwiązań. Zdecyduj się na swobodę prowadzenia transakcji walutowych, skorzystaj z platformy internetowej i opcji negocjowania kursów.

Dowiedz się więcej

Usługi dodatkowe

Poznaj oferowane przez nas usługi dodatkowe.

Dowiedz się więcej
Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.