Chcesz oszczędzać w walucie obcej? Sprawdź, jak założyć lokatę z oprocentowaniem 2,2% w skali roku na 12 miesięcy na nowe środki w USD!
OSZCZĘDNOŚCI

Chcesz oszczędzać w walucie obcej? Sprawdź, jak założyć lokatę z oprocentowaniem 2,2% w skali roku na 12 miesięcy na nowe środki w USD!

Więcej

Oferta dla posiadaczy rachunku płatniczego Citi Handlowy (poza Podstawowym Rachunkiem Płatniczym), obowiązuje do 30.08.2019 r., może zostać przedłużona lub powtarzać się w przyszłości.

Konto Citigold

Poleć Klienta Citigold i sprawdź, jak otrzymać do 4 000 złotych za skuteczne polecenie.

Więcej

Oferta „Polecam Citigold - Edycja II” trwa do 31 lipca 2018 r., może zostać przedłużona lub powtarzać w przyszłości. Nagrody zostaną przyznane dla pierwszych 220 Klientów Polecających, którzy są posiadaczami Karty Kredytowej lub Konta Osobistego Citi Handlowy i skutecznie zarekomendują ofertę Citigold lub Citigold Private Client Klientom Poleconym. Szczegóły dostępne w regulaminie oferty.

Z Kontem Citi Priority mozesz zarabiać
KONTO INTERNETOWE CITI PRIORITY

Otwórz bezpłatne Konto Internetowe Citi Priority i sprawdź, jak oszczędzać 4% w skali roku!

Więcej

Bank Handlowy w Warszawie S.A. Oferta jest ważna do 27 czerwca 2019 r. dla osób, które po dniu 1 stycznia 2017 r. nie posiadały w Banku Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego i/lub nie były Współposiadaczami/Pełnomocnikami do Konta.

Z Kontem Citi Priority mozesz zarabiać
KONTO CITI PRIORITY

Otwórz Konto Citi Priority i sprawdź jak oszczędzać 3% przez 6 m-cy dla środków do 70 000 zł

Zostań klientem

Oferta dostępna dla osób, które m.in. nie posiadały w Banku Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego od 01.01.2017 r. Do oferty można przystąpić do 30.06.2019 r. i może powtarzać się w przyszłości

Twoje pieniądze lubią spokój.
Twoje pieniądze lubią spokój

Wybierz ofertę pasującą do Twoich potrzeb i sprawdź, jak zyskać nawet 3% z Kontem Oszczędnościowym w Citi Handlowy.


Zostań klientem

Oferta ważna do 30.06.2019 r., skierowana do osób, które nie posiadały w Banku Handlowym w Warszawie S.A. Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego od dnia 01.01.2017 r., może powtarzać się w przyszłości.

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.
offertype