Bo razem lepiej

Otwórz Konto Osobiste Citi Priority wraz z Kartą Kredytową Citibank i sprawdź, jak możesz zyskać do 3% na 6 m-cy dla środków do 100 tys.

Więcej

RRSO: 10,47%

Oferta ważna do 31 stycznia 2020 r. Oferta dla osób które od 01.01.2018 r. nie były posiadaczami Konta Osobistego Citi Priority, Citigold, Citigold Private Client lub Rachunku Oszczędnościowego w Banku. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Konto Citigold

Poleć Klienta Citigold i sprawdź, jak otrzymać do 4 000 złotych za skuteczne polecenie.

Więcej

Oferta „Polecam Citigold - Edycja III” trwa do 31 pażdziernika 2019 r., może zostać przedłużona lub powtarzać w przyszłości. Nagrody zostaną przyznane dla pierwszych 100 Klientów Polecających, którzy są posiadaczami Karty Kredytowej lub Konta Osobistego Citi Handlowy i skutecznie zarekomendują ofertę Citigold lub Citigold Private Client Klientom Poleconym. Szczegóły dostępne w regulaminie oferty. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Z Kontem Citi Priority mozesz zarabiać
KONTO INTERNETOWE CITI PRIORITY

Otwórz bezpłatne Konto Internetowe Citi Priority i sprawdź, jak oszczędzać 4% w skali roku!

Więcej

Bank Handlowy w Warszawie S.A. Oferta jest ważna do 14 stycznia 2020 r. dla osób, które po dniu 1 stycznia 2018 r. nie posiadały w Banku Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego i/lub nie były Współposiadaczami/Pełnomocnikami do Konta.

Twoje pieniądze lubią spokój.
Twoje pieniądze lubią spokój

Wybierz ofertę pasującą do Twoich potrzeb i sprawdź, jak zyskać nawet 2,7% z Kontem Oszczędnościowym w Citi Handlowy.

Zostań klientem

Oferta ważna do 31 stycznia 2020 r., skierowana do osób, które nie posiadały w Banku Handlowym w Warszawie S.A. Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego od dnia 01.01.2018 r., może powtarzać się w przyszłości.

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.
offertype