Z Kontem Citi Priority mozesz zarabiać
KONTO INTERNETOWE CITI PRIORITY

Otwórz bezpłatne Konto Internetowe Citi Priority i sprawdź, jak oszczędzać 4% w skali roku!

Więcej

Bank Handlowy w Warszawie S.A. Oferta jest ważna do 27 czerwca 2019 r. dla osób, które po dniu 1 stycznia 2017 r. nie posiadały w Banku Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego i/lub nie były Współposiadaczami/Pełnomocnikami do Konta.

Oszczędności

Sprawdź, jak założyć promocyjną lokatę na 12 miesięcy, z oprocentowaniem 2,5% w skali roku na nowe środki w USD!

Więcej

Oferta dla posiadaczy rachunku płatniczego Citi Handlowy (poza podstawowym Rachunkiem Płatniczym), obowiązuje do 31.05.2019 r., może zostać przedłużona lub powtarzać się w przyszłości.

Twoje pieniądze lubią spokój.
Twoje pieniądze lubią spokój

Wybierz ofertę pasującą do Twoich potrzeb i sprawdź, jak zyskać nawet 3% z Kontem Oszczędnościowym w Citi Handlowy.


Zostań klientem

Oferta ważna do 30.06.2019 r., skierowana do osób, które nie posiadały w Banku Handlowym w Warszawie S.A. Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego od dnia 01.01.2017 r., może powtarzać się w przyszłości.

Z Kontem Citi Priority mozesz zarabiać
KONTO CITI PRIORITY

Otwórz Konto Citi Priority i sprawdź jak oszczędzać 3% przez 6 m-cy dla środków do 70 000 zł

Zostań klientem

Oferta dostępna dla osób, które m.in. nie posiadały w Banku Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego od 01.01.2017 r. Do oferty można przystąpić do 30.06.2019 r. i może powtarzać się w przyszłości

Z Kontem Citi Priority mozesz zarabiać
Skorzystaj z wyjątkowej oferty bankowości Citigold i sprawdź nowe możliwości pomnażania majątku

Konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,5% przez 6 m-cy do 300 000 zł
Zwrot 100% marży za wymianę walut dla transakcji do 50 000 zł miesięcznie


Zostań klientem

Oferta „Na dobry początek z Citigold” jest ważna do 31.05.2019 r. dla pierwszych 800 osób, które spełnią warunki opisane w Regulaminie oferty. Z oferty wyłączone są m.in. osoby które po 1.01.2017 r. posiadały samodzielnie, jako współposiadacz lub były pełnomocnikami do konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego do Konta Citigold lub Citigold Private Client. Oferta może powtarzać się w przyszłości.

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.
offertype