Wybierz kurs walut

Flaga Symbol Citi Priority Citigold Citigold Private Client
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD
EUR
GBP
CHF
Więcej walut Więcej walut Więcej walut

Chcesz wymieniać waluty po najlepszym kursie ? Zostań klientem segmentu Citigold (sprawdź) lub Citigold Private Client (sprawdź).

Wygodne rozwiązania walutowe w jednym miejscu:


Bezpłatne konta walutowe w EUR, USD, GBP i CHF otworzysz w Citibank® Online (zaloguj).
Podłącz w Citibank® Online lub Citi Mobile® kartę debetową do konta w EUR, USD, GBP aby płacić i wypłacać gotówkę w danej walucie bez kosztów przewalutowania.
Wymieniaj walutę na swoich warunkach. Wskaż interesujący Cię kurs wymiany, a realizacja transakcji nastąpi, gdy we wskazanym okresie osiągnie on oczekiwany poziom. Zadzwoń +48 22 692 98 66
Korzystaj z wiedzy naszych Ekspertów Walutowych dostępnych telefonicznie oraz we wszystkich oddziałach Citigold.

Kursy dla transakcji na kwotę min. 1 USD (lub jej równowartości w innej walucie) zmieniamy na bieżąco zgodnie z aktualnymi kursami rynkowymi (od niedzieli od godziny 23.00 do piątku do godziny 23.00, przez całą dobę, wyłączeniem dni świątecznych). Kurs będzie widoczny każdorazowo przed zleceniem jakiejkolwiek transakcji i może różnić się od kursu tabelowego.
Podane kursy wymiany walut mają charakter orientacyjny i obejmują prowizję, która zależy od kwoty wymiany i daty. Kursy dotyczą transakcji dokonanych za pośrednictwem Citibank® Online, CitiPhone®, systemu IVR bądź w oddziałach Citi Handlowy.

Ta strona odświeża się automatycznie co 3 minuty. Podczas odświeżania strony w celu dokonania transakcji wymiany walut, kurs wymiany może ulec zmianie zgodnie z ostatnimi wahaniami na rynku walutowym.

Zwracamy uwagę, że do rozliczania transakcji dokonanych wszystkimi kartami debetowymi wydanymi do Konta Osobistego, zastosowanie mają kursy tabelowe CitiKonto.
W przypadku wypłat gotówki z bankomatów oznaczonych logo Citi lub Citibank, stosowany jest kurs obowiązujący w Banku w momencie dokonywania transakcji. W pozostałych przypadkach, obowiązujący kurs będzie zgodny z ostatnią Tabelą Kursów Walut dla konta typu CitiKonto z dnia księgowania transakcji.

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.