Kursy Walut

Citi Konto

Kursy online

Wymieniaj waluty po najlepszym kursie przez całą dobę

Dzięki Citibank Online transakcję wymiany walut możesz przeprowadzić gdzie chcesz i kiedy chcesz. Kursy dla transakcji na kwotę min. 1 USD (lub jej równowartości w innej walucie) zmieniamy na bieżąco zgodnie z aktualnymi kursami rynkowymi (od niedzieli od godziny 23.00 do piątku do godziny 23.00, przez całą dobę, wyłączeniem dni świątecznych). Kurs będzie widoczny każdorazowo przed zleceniem jakiejkolwiek transakcji i może różnić się od kursu tabelowego.

Podane kursy wymiany walut mają charakter orientacyjny i obejmują prowizję, która zależy od kwoty wymiany, daty i typu konta osobistego. Kursy dotyczą transakcji dokonanych za pośrednictwem Citibank Online, Citi Phone, systemu IVR bądź transakcji dokonanych w oddziałach Citi Handlowy.

Ta strona odświeża się automatycznie co 3 minuty. Podczas odświeżania strony w celu dokonania transakcji wymiany walut, kurs wymiany może ulec zmianie zgodnie z ostatnimi wahaniami na rynku walutowym.

Kursy tabelowe

Kursy walut obowiązujące w dniu ,

Waluta Flaga Symbol Kupno Sprzedaż Średnia
Dolar amerykański USD
Funt brytyjski GBP
Euro EUR
Frank Szwajcarski CHF

Od godziny 23.00 w piątek do godziny 9.00 w poniedziałek obowiązuje weekendowa tabela kursów walut.

W celu uzyskania informacji o obowiązujących w danym momencie kursach walut prosimy o skorzystanie z systemu Citibank Online lub kontakt z CitiPhone. Kursy podane w tabeli powyżej nie mają zastosowania do rozliczania transakcji dokonywanych Kartami Płatniczymi. Rynkowe kursy walut w zależności od segmentu Klienta znajdują się w zakładce Kursy online.

Powyższa tabela ma charakter informacyjny, kursy tabelowe mogą ulec zmianie w ciągu dnia. W celu uzyskania informacji o obowiązujących w danym momencie kursach walut prosimy o skorzystanie z systemu Citibank Online lub kontakt z CitiPhone.

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.