PL|EN
Iphone

Poznaj zupełnie nowe funkcje dla kart kredytowych w aplikacji Citi Mobile®, dzięki którym będziesz miał więcej czasu dla swoich bliskich – zarządzanie finansami zajmie Ci tylko chwilę!

Szybko, wygodnie – zarządzasz tak, jak chcesz.

Stale pracujemy nad tym, aby udostępniać Ci coraz więcej usług w bankowości mobilnej.
W nowej aktualizacji aplikacji Citi Mobile zaczynamy od funkcji dedykowanych naszym kartom kredytowym.

Zarządzaj swoimi finansami w aplikacji tak, jak chcesz, gdziekolwiek jesteś.

iphone
Personalizacja
Raty
Historia_transakcji
Bezpieczenstwo
Korzyści
Personalizacja

Dzięki personalizacji informacji kluczowe funkcje stały się jeszcze bardziej intuicyjne - od ręki sprawdzasz saldo zadłużenia, ostatnią transakcję oraz dostępne środki na karcie.

Raty

Ciesz się swobodą finansową i rozkładaj na raty transakcje na karcie kredytowej powyżej 100 zł jednym kliknięciem – szybko i wygodnie, kiedy tylko chcesz. (RRSO: 10,47%)

Historia_transakcji

Zyskaj dostęp do wyciągów w formacie PDF za okres ostatnich 12 miesięcy – dzięki sprawnej wyszukiwarce i prostemu w obsłudze modułowi filtrowania szybko znajdziesz interesującą Cię transakcję.

Bezpieczenstwo

Dzięki możliwości nadawania i zmiany PINu w aplikacji, zawsze masz dostęp do swoich pieniędzy. Dodatkowo logujesz się odciskiem palca lub poprzez Face ID (iOS) i cieszysz się z jeszcze szybszego dostępu do aplikacji.

Korzyści

Wystarczy jedno kliknięcie aby sprawdzić wszystkie korzyści swojej karty: saldo punktów, zniżki u Partnerów, specjalne oferty oraz wyjątkowe niespodzianki.


Wszystko po to, abyś mógł korzystać w pełni z każdej chwili

Aplikacja Citi Mobile®. Możesz więcej.

Najczęstsze pytania

Dlaczego aplikacja Citi Mobile® zyskała nowy wygląd?

Od momentu uruchomienia aplikacji Citi Mobile® stale gromadziliśmy opinie i sugestie jej użytkowników - naszych klientów. Na ich podstawie stworzyliśmy nowy interfejs do obsługi kart kredytowych, który stawia Ciebie i Twoje potrzeby na pierwszym miejscu.
Dostępne w aplikacji Citi Mobile® informacje zostały jeszcze lepiej spersonalizowane, a kluczowe funkcje stały się bardziej intuicyjne. Teraz korzystanie z aplikacji Citi Mobile® będzie szybsze i zapewni Ci obsługę mobilną na najwyższym poziomie.

Jakie funkcjonalności zapewnia mi nowa wersja Citi Mobile®?

W nowej wersji Citi Mobile® zarządzanie kartą kredytową jest jeszcze szybsze i łatwiejsze:

  • Aktywuj nową kartę kredytową, aby jak najszybciej móc z niej korzystać
  • Nadawaj i zmieniaj kody PIN do wszystkich swoich kart kredytowych
  • Korzystaj z ofert i nagród przygotowanych specjalnie dla Ciebie
  • Rozkładaj na raty transakcje bezgotówkowe powyżej 100 zł, zrealizowane Twoją kartą kredytową
  • Skorzystaj z oferty rozłożenia na raty wybranej kwoty zadłużenia z wyciągu
  • Korzystaj z Pożyczki z karty w szybkim procesie online
  • Zyskaj dostęp do wyciągów w formacie PDF za okres ostatnich 12 miesięcy
Pracujemy nad kolejnymi ulepszeniami. Zachęcamy do korzystania z nowych funkcji i dzielenia się z nami Twoimi doświadczeniami!

Dlaczego nowa wersja Citi Mobile® jest dostępna tylko dla kart kredytowych?

Nową wersję Citi Mobile® wprowadzamy etapowo, stale podnosząc wygodę korzystania z aplikacji. Karty kredytowe to produkt, do którego nasi klienci są bardzo przywiązani, stąd decyzja, aby nowy interfejs wprowadzić w pierwszej kolejności właśnie dla kart. W 2019 roku będziemy dalej rozwijać aplikację Citi Mobile®, włączając do jej najnowszej wersji pozostałe nasze produkty.

Czy transakcje wykonywane w nowej wersji Citi Mobile® są bezpieczne?

Bezpieczeństwo Twoich transakcji jest dla nas zawsze priorytetem. Wszystkie usługi dostępne w aplikacji Citi Mobile® są dokładnie i regularnie testowane, zarówno przed, jak i po wdrożeniu nowych wersji aplikacji.
Zapewniamy, że każda transakcja dokonana za pomocą naszego nowego interfejsu Citi Mobile® jest w pełni bezpieczna.

Jak mogę aktywować kartę kredytową?

Kartę kredytową możesz aktywować na dwa sposoby – w zakładce „Karty” lub „Ustawienia”. W obydwu zakładkach, obok/na wizualizacji karty znajdziesz opcję „Aktywuj teraz”.
Kliknij w nią, a następnie wpisz datę ważności Twojej karty kredytowej, nadaj jej kod PIN i zakończ aktywację wprowadzając jednorazowy kod SMS. Po jego zatwierdzeniu, Twoja karta będzie aktywna.
Zwróć uwagę, że baner „Aktywuj teraz” będzie widoczny tylko na tych kartach, które nie są jeszcze aktywne.

Czy mogę zastrzec kartę kredytową w Citi Mobile®?

Nie, zastrzeżenie karty kredytowej w aplikacji Citi Mobile® nie jest możliwe.
Aby zastrzec kartę zaloguj się do Citibank Online. Kliknij w zakładkę „Usługi i profil”, a następnie Zarządzanie kartami -> Wybierz kartę, którą chcesz zastrzec -> Zarządzaj swoją kartą-> Zastrzeż kartę.

Jak mogę wykonać przelew?

TWejdź w zakładkę „Płatności”, a następnie w „Wykonaj przelew”. Wskaż kartę kredytową/rachunek, z którego chcesz wykonać przelew, a następnie wybierz odbiorcę i kwotę, którą chcesz przelać.
Jeżeli wykonujesz przelew do nowego odbiorcy, wprowadź także jego dane.
Po potwierdzeniu wprowadzonych danych i autoryzowaniu transakcji kodem SMS (dotyczy tylko nowych odbiorców), przelew zostanie zrealizowany

Jak mogę spłacić kartę kredytową?

Kartę kredytową możesz spłacić na dwa sposoby
– 1) w zakładce „Płatności” -> Spłać kartę lub
2) w zakładce „Karty”-> klikając w szary pasek z informacją o wyciągu -> Spłać kartę.
Wybierz kwotę, którą chcesz spłacić, sprawdź / zmodyfikuj szczegóły spłaty, a następnie dokonaj spłaty klikając w przycisk „Zatwierdź”.
Zwróć uwagę, że spłata karty kredytowej w aplikacji Citi Mobile® jest możliwe tylko jeśli posiadasz w naszym banku konto osobiste.

Ważne informacje

Przykład reprezentatywny dla Planu Spłat Ratalnych „Komfort” na Karcie Kredytowej Citibank. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 400,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 421,55 zł, oprocentowanie zmienne 10,00%, całkowity koszt kredytu 21,55 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 21,55 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 12 równych rat miesięcznych w wysokości po 35,17 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 5 marca 2019 r. na reprezentatywnym przykładzie (kalkulacja uwzględnia opłatę roczną za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł).

Pobierz i zaloguj się do Citi Mobile® Google play logo App Store logo