Skorzystaj ze wsparcia przy finansowaniu, oszczędzaniu, bieżącej działalności czy rozliczeniach zagranicznych i efektywnie zarządzaj finansami swojego biznesu.

Rachunki

Rachunki

Rachunek firmowy jest niezbędnym elementem zarzadzania finansami firmy, umożliwia proste i szybkie dokonywanie rozliczeń zarówno z kontrahentami krajowymi jak i zagranicznymi. Zapoznaj się z różnorodną ofertą i wybierz produkt odpowiedni dla Twojego biznesu.

Karta Kredytowa Business

Karta Kredytowa Business

Karta Kredytowa Business to najlepsza alternatywa dla gotówki oraz wygodny sposób na finansowanie bieżących potrzeb. Dzięki stałemu dostępowi do środków zyskujesz dodatkową swobodę w prowadzeniu swojej działalności.

Finansowanie

Finansowanie

Pozyskaj środki na realizację krótko- i długoterminowych celów Twojej firmy. Skorzystaj z oferty umożliwiającej pozyskanie kapitału zarówno na bieżącą działalność jak i na daleko sięgające plany.

Gwarancja de minimis

Gwarancja de minimis

Korzystaj z możliwości zabezpieczenia kredytu inwestycyjnego i obrotowego gwarancjami BGK. Taka forma poręczenia znacznie ułatwia proces udzielenia kredytu oraz zwiększa szanse na pozyskanie finansowania.

Oszczędzanie

Oszczędzanie

Korzystaj z posiadanych środków i zarabiaj na oszczędzaniu. Załóż lokatę i pozwól swoim środkom generować dodatkowy przychód.

Transakcje walutowe

Transakcje walutowe

Współpraca z zagranicznymi kontrahentami wymaga konkretnych rozwiązań. Zdecyduj się na swobodę prowadzenia transakcji walutowych, skorzystaj z platformy internetowej i opcji negocjowania kursów.

CITI ALERTS
ZNIŻKI Z KARTĄ DO RACHUNKU
PAKIET MEDYCZNY