Z Kontem Osobistym w Citi Handlowy zarządzanie Twoimi finansami będzie dużo wygodniejsze, a Ty zyskasz więcej czasu na to, co naprawdę lubisz. Wybierz konto dla siebie.

Citi Priority

Citi Priority

Citi Priority to kompleksowa oferta bankowa skierowana do aktywnych i wymagających Klientów, którzy oczekują nowoczesnych produktów i rozwiązań bankowych, dostępnych 24/7, na całym świecie. To idealna propozycja dla osób, które szukają banku dostosowującego się do zmieniających się potrzeb Klientów i otaczającego nas świata.

Citigold

Citigold

Konto Citigold to propozycja dla Klientów poszukujących dedykowanej obsługi na najwyższym poziomie. Klienci z miesięcznym saldem na dowolnych rachunkach w banku minimum 300 000 zł zyskują dostęp do prestiżowych przywilejów oraz wyjątkowej oferty produktów.

Citigold Private Client

Citigold Private Client

Citigold Private Client to prestiżowa oferta bankowa, stworzona dla osób poszukujących unikalnego i indywidualnego wsparcia w zakresie zarządzania finansami. Kierujemy ją do Klientów, którzy zdecydują się utrzymać średnie miesięczne saldo na rachunkach w Banku na poziomie minimum 3 mln złotych.