Zaloguj się do aplikacji Citi Mobile® za każdym razem, gdy chcesz szybko zrobić przelew lub spłacić kartę kredytową. Teraz, dzięki Citi Mobile® Snapshot możesz sprawdzić stan konta oraz historię transakcji szybko i bez konieczności logowania.

Stan konta i historia transakcji

Stan konta i historia transakcji

Masz dostęp do swoich finansów gdziekolwiek jesteś, o dowolnej porze, samodzielnie. Wystarczy,
że pobierzesz darmową aplikację. Logowanie jest proste. Używasz tego samego hasła i nazwy użytkownika, jak w bankowości internetowej Citibank Online. Jeśli wcześniej nie korzystałeś z bankowości online, zarejestruj się bezpośrednio
w aplikacji Citi Mobile® (nadając nazwę użytkownika i hasło).

Szybka spłata karty kredytowej

Szybka spłata karty kredytowej

Chcesz na bieżąco sprawdzać saldo na karcie kredytowej? Nie pamiętasz daty spłaty zadłużenia? Korzystaj
z bankowości internetowej lub mobilnej i spłacaj kartę online. Pobierz aplikację na swój telefon, zaloguj się i korzystaj z konta bez ograniczeń.

Przelewy krajowe i zagraniczne

Przelewy do odbiorców zdefiniowanych

Chciałbyś opłacić rachunki lub przelać pieniądze na dowolne konto w kraju lub za granicą? Logujesz się do Citi Mobile® i wykonujesz szybko dowolny przelew – krajowy, zagraniczny, SEPA lub Citi Global Transfer. W aplikacji Citi Mobile® możesz również swobodnie zarządzać odbiorcami tj. dodawać, usuwać i edytować ich szczegóły.

Aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Możesz także korzystać z wersji przeglądarkowej na www.mobile.citibank.pl