Dzięki Citi Mobile® możesz wykonywać podstawowe transakcje bankowe – robić przelewy i opłacać rachunki, a także spłacać kartę kredytową. To bardzo wygodna funkcja - przydatna, nie tylko w podróży.

Realizacja przelewów krajowych i zagranicznych

Realizacja przelewów

W Citi Mobile® wykonasz przelewy pomiędzy własnymi rachunkami, a także przelewy zewnętrzne do nowych i zdefiniowanych odbiorców krajowych lub zagranicznych. Jak wykonać przelew? To proste! Wystarczy wybrać z bocznego menu opcję Przelewy i uzupełnić niezbędne, podstawowe dane transakcji. Po zatwierdzeniu, przelew zostanie zrealizowany. W Citi Mobile® dostępne są również przelewy SEPA i Citi Global Transfer (natychmiastowe przelewy na dowolne konto Citi na całym świecie, realizowane w kilka sekund).

Opłacanie rachunków

Opłacanie rachunków

Z Citi Mobile® możesz opłacić rachunki przez smartfon. Możesz wygodnie opłacić rachunki do odbiorców nowych i zdefiniowanych.

Citi Mobile® to także unikalna na rynku usługa FotoKasa, czyli opłacanie rachunków za pomocą skanowania kodów 2D. Dzięki FotoKasa opłacisz rachunki w Orange, P4 (Play), UPC, Netia, PGNiG, Biall-Net. Możesz zasilić też konto Fundacji Integracja lub Fundacji im. Leopolda Kronenberga.