Codzienna bankowość nie musi być ani trudna, ani czasochłonna. Zaloguj się do Citibank Online, żeby w wygodny sposób opłacić rachunki lub zapłacić za zakupy internetowe.

Przelewy online. Bankowość nigdy nie była tak prosta!

Przelewy online. Bankowość nigdy nie była tak prosta!

Potrzebujesz opłacić rachunki, wykonać przelew na inne konto lub spłacić zadłużenie na karcie kredytowej? Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta, a wykonanie transakcji nie zajmie Ci więcej niż kilka minut.

Płatności wykonywane regularnie, o stałej kwocie, możesz regulować ustawiając zlecenie stałe. Wystarczy, że raz zdefiniujesz rachunek odbiorcy, kwotę oraz datę płatności, a rachunki będą płacić się automatycznie. Zlecenie ustawisz samodzielnie online, potwierdzając je kodem SMS.

Płatności, w których kwota transakcji może się zmieniać (np. spłata karty kredytowej), możesz dokonać korzystając z polecenia zapłaty. Ustaw i edytuj je online!

Dodaj dowolny rachunek do listy odbiorców zdefiniowanych, żeby mieć możliwość wykonywania przelewów również przez aplikację mobilną Citi Mobile na tablecie
i w Twoim smartfonie.

Pamiętaj, że limity kwot przelewów wykonywanych online oraz przez aplikację Citi Mobile możesz zmieniać w systemie Citibank Online w sekcji „Produkty i usługi”.

Jak bezpiecznie płacić za zakupy w Internecie?

Jak bezpiecznie płacić za zakupy w Internecie?

Masz konto lub kartę kredytową Citi? To znaczy, że masz dostęp do szybkich, wygodnych i bezpiecznych płatności online. Robiąc zakupy w sklepach internetowych wybierz opcję płatności kartą lub „Płacę z Citi Handlowy” - dzięki temu możesz zapłacić za zakupy przelewem z konta - bezpośrednio ze strony sklepu. Format przelewu wypełniany jest automatycznie, więc nie ma ryzyka popełnienia błędu.

Każdą taką transakcję potwierdzasz jednorazowym kodem, który otrzymasz na swój telefon komórkowy, dlatego masz kontrolę nad przebiegiem płatności.