Pobierz darmową aplikację na swój telefon i kontroluj swoje finanse w dowolnym miejscu i czasie.

Jak spłacić kartę przez Internet?

Jak spłacić kartę przez Internet?

Aktywnie korzystasz z karty kredytowej Citbanki i chcesz szybko spłacić zadłużenie? Nieważne,czy w kwocie minimalnej, czy całość salda zadłużenia – wykonasz to szybko przez aplikację Citi Mobile®. Zaloguj się i sprawdź, jakie to proste!

Jeśli wolisz korzystać z komputera, zaloguj się do Citibank Online za pomocą swojej Nazwy użytkownika i Hasła, i jednym kliknięciem spłać zadłużenie na karcie przelewając środki z konta osobistego.

Pamiętaj, że zawsze możesz sprawdzić dostępne saldo oraz historię transakcji w aplikacji Citi Mobile® w swoim smartfonie!

Jak sprawdzić historię transakcji online?

Jak sprawdzić historię transakcji online?

Po zalogowaniu do Citi Mobile® wystarczy kliknąć w wybrany rachunek konta lub karty kredytowej, aby zobaczyć historię transakcji: przelewów, zakupów, wypłat czy zleceń stałych. Możesz sprawdzić historię transakcji do 12 miesięcy wstecz, także dla rachunków walutowych. Jeśli klikniesz w wybraną transakcję, zobaczysz między innymi jej pełny opis,
a w przypadku transakcji walutowych również kurs wymiany.

W aplikacji możesz aktywować usługę Citi Mobile® Snapshot, dzięki której nie musisz być zalogowany do systemu, aby sprawdzić stan rachunków osobistych, oszczędnościowych
i kart kredytowych oraz 15 ostatnio zrealizowanych transakcji.

Z aplikacją mobilną na smartfona lub iPad będziesz miał bank zawsze pod ręką.