Pobierz darmową aplikację Citi Mobile® na swój telefon i kontroluj swoje finanse w dowolnym momencie. Dzięki Citi Mobile możesz sprawdzać stan rachunków, a także historię dokonanych transakcji.

Snapshot

snapshot

Aktywuj bezpłatną usługę Snapshot w aplikacji mobilnej Citi Mobile®, aby bez logowania sprawdzić stan rachunków osobistych, oszczędnościowych i kart kredytowych wraz z ich 15 ostatnio zrealizowanymi transakcjami. Jeżeli korzystasz z telefonu Apple iPhone 5s lub nowszego, możesz skorzystać z usługi Touch ID®, która po rozpoznaniu charakterystycznych punktów odcisku palca, umożliwi Ci podgląd wszystkich rachunków,
a także pozwoli na dostęp do pełnej historii transakcji.

Stan konta

Stan konta

Wystarczy, że zalogujesz się do Citi Mobile®, a natychmiast zobaczysz wszystkie Twoje rachunki. Informacje o saldzie odświeżają się po każdej transakcji, dzięki czemu zawsze możesz być na bieżąco ze swoimi finansami.
W aplikacji możesz aktywować usługę Citi Mobile® Snapshot, dzięki której nie musisz być zalogowany do systemu, aby sprawdzić salda rachunków osobistych, oszczędnościowych i kart kredytowych oraz 15 ostatnio zrealizowanych transakcji.

Historia transakcji

Historia transakcji

Zaloguj się do Citi Mobile® i kliknij w wybrany rachunek konta lub karty kredytowej. Po chwili zobaczysz historię swoich aktywności: przelewów, zakupów, wypłat czy zleceń stałych. Kiedy klikniesz w wybraną transakcję, zobaczysz między innymi jej pełny opis, a w przypadku transakcji walutowych również kurs wymiany.