Nie musisz już zastanawiać się czy zdążysz na czas ze spłatą zadłużenia na karcie kredytowej! Zarządzaj swoimi finansami online i spłacaj kartę z komórki lub tabletu.

Jak spłacić kartę kredytową przez bankowość internetową?

Jak spłacić kartę kredytową przez bankowość internetową?

Aktywnie korzystasz z karty kredytowej Citi i chcesz szybko spłacić zadłużenie? Nieważne, czy w kwocie minimalnej, czy całość salda zadłużenia –spłaty dokonasz równie szybko przez aplikację Citi Mobile lub Citi Handlowy for iPad. Zaloguj się i sprawdź, jakie to proste!

Jeśli wolisz korzystać z komputera - zaloguj się do Citibank Online, żeby jednym kliknięciem spłacić zadłużenie na karcie, przelewając środki z konta osobistego.

Pamiętaj, że zawsze możesz sprawdzić saldo oraz historię transakcji w aplikacji Citi Mobile w swoim smartfonie!

Automatyczna spłata karty

Automatyczna spłata karty

Nie musisz pamiętać o spłacie zadłużenia Twojej karty kredytowej. Wystarczy, że ustawisz automatyczną spłatę w Citibank Online.

Raz wystawione zlecenie spowoduje, że co miesiąc karta będzie automatycznie spłacana, a Ty nie musisz się martwić o terminy spłaty. Wystarczy, że zapewnisz odpowiednią ilość środków na koncie.

Przypominamy, że wyciągi z historią transakcji oraz informacjami na temat spłaty zadłużenia znajdziesz w Citibank Online w sekcji Produkty i Usługi.