Citi Handlowy - Pożyczki i Kredyty - Jak działa kredyt - Jak prawidłowo zarządzać kredytem - Wygodne zarządzanie kredytem

Wyciąg online

Wyciąg dostępny jako podgląd w Citibank Online jest standardową formą wyciągu dostępną dla wszystkich Klientów bez względu na rodzaj podpisanej przez nich umowy.

Polecenie zapłaty

Polecenie zapłaty to wygodna, bezpieczna i szybka forma regulowania powtarzających się płatności o różnych kwotach. Wymagana kwota zostanie automatycznie pobrana z Twojego konta osobistego.

Citi Alerts

CitiAlerts to nowoczesna usługa, która polega na przesyłaniu informacji o Twoim koncie osobistym lub karcie kredytowej w wiadomości SMS lub e-mail. Usługa CitiAlerts jest dostępna w formie 2 pakietów, zróżnicowanych pod względem zakresu przekazanych informacji oraz częstotliwości ich wysyłania.

Dowiedz się więcej

Ubezpiecznie kredytu

Każdą formę kredytu można bądź, jak w przypadku kredytu hipotecznego, należy ubezpieczyć. Informację o dostępnych ubezpieczaniach poszczególnych kredytów znajdziesz na stronach Banku poświęconych danej formie kredytu.

Dowiedz się więcej
Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.