Możesz zacząć realizować swoje marzenia choćby od zaraz. Naszą pożyczkę gotówkową wykorzystasz na co tylko chcesz: zorganizowanie wesela, zakup samochodu czy wymarzone wakacje.

Nowy samochód

Urządzanie mieszkania

Podróż dookoła świata

 • Cały proces od spisania wniosku po zawarcie umowy i wypłatę środków przejdziesz bez wychodzenia z domu. Wniosek możesz złożyć samodzielnie przez Internet lub zostawić dane kontaktowe – doradca oddzwoni i przyjmie wniosek przez telefon.
 • Decyzja kredytowa nawet w godzinę od złożenia wniosku i minimum formalności.
 • Jako potwierdzenie dochodów akceptujemy m.in. wyciąg z konta z wpływami pensji lub zaświadczenie od pracodawcy. Dokument możesz przesłać w formie elektronicznej. W przypadku Klientów posiadających już produkt kredytowy w Citi Handlowy, możliwe jest udzielenie pożyczki nawet bez dokumentów dochodowych.
 • Wygodny sposób zawarcia Umowy, bez wychodzenia z domu – przez telefon, Internet lub kuriera.
 • Spłata w równych miesięcznych ratach. Sam dostosowujesz ich liczbę do swoich potrzeb i możliwości. Możesz wybrać od 9 do 96 rat (a w przypadku pożyczki konsolidacyjnej nawet do 120 rat).
 • W każdej chwili możesz dobrać dodatkowe środki lub spłacić całą kwotę wcześniej.
 • Z dobrowolnym Ubezpieczeniem Bezpieczne Raty możesz zabezpieczyć spłatę swojej pożyczki na wypadek śmierci lub czasowej niezdolności do pracy.

 • Oprocentowanie zmienne, już od 6,97% (oparte na WIBOR 3M).
 • Odsetki są liczone od malejącego kapitału pozostałego do spłaty.
 • W zależności od aktualnie obowiązującej oferty bank może naliczyć prowizję oraz miesięczną opłatę operacyjną 30 zł.
 • RRSO: 11,06%

Jeżeli jesteś już naszym Klientem zaloguj się do serwisu Citibank Online aby sprawdzić swoją ofertę. Jeżeli jesteś nowym Klientem wypełnij formularz i przedstawimy Ci szczegóły oferty dla Ciebie.

Jak skorzystać?


Wypełniając wniosek online

Krok 1) Wypełniasz formularz
Krok 2) Wybierasz kwotę oraz okres pożyczki
Krok 3) Potwierdzasz swoją tożsamość
Krok 4) Załączasz wymagane dokumenty
Krok 5) Po pozytywnej decyzji kredytowej akceptujesz warunki i zatwierdzasz umowę
Krok 6) Pieniądze otrzymujesz na wskazany przez Ciebie rachunek
APLIKUJ ONLINE

PRZYKŁAD REPREZENTATYWNY DLA POŻYCZKI GOTÓWKOWEJ:


Przyznanie oraz wysokość kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.
Bank Handlowy w Warszawie S.A. Citi Handlowy, Citibank oraz znak graficzny Citi są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do podmiotów z grupy Citigroup Inc. Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.


Dokumenty

Sprawdź pożyczkę gotówkową online dla nowych klientów. RRSO: 9.34%

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.